نمایشگاه ایران پلکس

نمایشگاه ایران پلکس یکی از بزرگترین رویدادهای مرتبط با صنایع دام وطیور است که هر سال در کشوربرگزار می‌شود. این رویداد به عنوان یک فرصت برای ارتقای صنعت دامپروری و توسعه صنعت غذایی در سطح منطقه  شناخته شده است. نمایشگاه ایران پلکس به عنوان یک پل ارتباطی بین تولید کننده و مصرف کننده  بازی می‌کند و به دلیل ارائه آخرین دستاوردهای صنعتی، ایجاد فرصت برای ارتباط و همکاری با سایر شرکت‌های مرتبط، و ترویج صادرات و توسعه کسب و کار در سطح منطقه، اهمیت بسیاری دارد.
این نمایشگاه با هدف انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان صنعت دام و طیور ایران و دیگر کشورهای پیشرفته برگزار می‌شود. حضور در این نمایشگاه فرصتی مناسب برای دیدار و ملاقات با طیف وسیع مدیران انجمن‌ها و اتحادیه‌ها، مقامات و مسؤولان ارشد دولتی، کارشناسان، سرمایه‌گذاران، پرورش‌دهندگان مزارع دام و طیور، توزیع‌کنندگان و تأمین‌کنندگان تجهیزات صنعتی، صنایع خوراک، شرکت‌های دارویی و واکسن از داخل و خارج از کشور بود.از سویی دیگر انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان صنعت دام و طیور ایران و دیگر کشورهای پیشرفته و آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در این صنعت، گامی مهم در راستای ارتقاء اقتصاد دامپروری و دامپزشکی ایران می باشد .
معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های شرکت ها، نهادها و سازمان های داخلی، انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات آشنایی با الگوهای موفق جهانی در عرصه دام و طیور فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور و صنایع وابسته بوده است.

بیشتر بخوانید

حامیان نمایشگاه

اسپانسرها